Türkiye İMSAD’ın Olağan Genel Kurulu Gerçekleştirildi

5 Mart 2020 tarihinde, üyesi olduğumuz Türkiye İMSAD’ın Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi. Yönetim Kurulu Başkanı olarak seçilen Sn. Tayfun KÜÇÜKOĞLU’nu tebrik ediyor, yeni yönetime başarılı bir çalışma dönemi diliyoruz.

Ankara’da sektör toplantısı düzenledik.

28 Şubat 2020 tarihinde Ankara’da sektör toplantısı düzenledik. Ankara ilimizde faaliyet gösteren agrega üreticilerinin yoğun katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda sektörümüzün sorunları ve birliğimizin faaliyetleri konuşuldu.  

AGÜB Yönetim Kurulu olarak Orman Genel Müdür Yardımcısı Sn. Hayati ÖZGÜR’ü ziyaret ettik.

27 Şubat 2020 tarihinde AGÜB Yönetim Kurulu olarak Orman Genel Müdür Yardımcısı Sn. Hayati ÖZGÜR’ü ziyaret ettik. Gerçekleştirilen bu ziyarette sektörümüzün yaşadığı sorunları ve çözüm önerilerini konuştuk.

Agrega Üreticileri Birliği Yönetim Kurulu olarak, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan Yardımcımız Sn. Prof. Dr. Şeref KALAYCI ile bir toplantı gerçekleştirdik.

Agrega Üreticileri Birliği Yönetim Kurulu olarak, 27 Şubat 2020 tarihinde, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan Yardımcımız Sn. Prof. Dr. Şeref KALAYCI ile bir toplantı gerçekleştirdik. Toplantıda sektörümüzün sorunlarını ve çözüm önerilerini konuştuk.  

Üyesi olduğumuz Yapı Ürünleri Üreticileri Federasyonu (YÜF) Genel Kurulunu Ankara’da gerçekleştirdik.

Üyesi olduğumuz Yapı Ürünleri Üreticileri Federasyonu (YÜF) Genel Kurulunu 27 Şubat 2020 tarihinde Ankara’da gerçekleştirdik. Yönetim Kurulu Başkanı olarak seçilen Sn. Tamer SAKA’yı tebrik ediyor, yeni yönetime başarılı bir çalışma dönemi diliyoruz.

Maden Endüstrisi Teknoloji Günleri Başlıyor.

Destekçisi olduğumuz Maden-Tek 2020 – Maden Endüstrisi Teknoloji Günleri 21-22 Nisan 2020’de, Ankara’da gerçekleştirilecektir. Hepinizi bekliyoruz. http://www.maden-tek.com/

Ankara’da, MAPEG Genel Müdürü Sn. Cevat GENÇ başkanlığında bir toplantı gerçekleştirildi.

13 Şubat 2020 tarihinde, Ankara’da, MAPEG Genel Müdürü Sn. Cevat GENÇ başkanlığında bir toplantı gerçekleştirildi. Toplantıda agrega sektörü olarak yeni maden kanunundan beklentilerimizi dile getirdik.  

Agrega Bülteni Dergisi 16. Sayısı yayınlandı

Agrega Üreticileri Birliğinin yayın organı olan Agrega Bülteni Dergisi 16. sayısıyla sizlerle buluşuyor. Agrega Bülteni – Sayı 16  

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan Yardımcısı Sn. Şeref KALAYCI ve MAPEG Genel Müdürü Sn. Cevat GENÇ ziyaret edildi

16 Ocak 2020 tarihinde, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan Yardımcısı Sn. Şeref KALAYCI ve MAPEG Genel Müdürü Sn. Cevat GENÇ ziyaret edildi. Ziyarete AGÜB’ü temsilen Başkanımız Sn. Şevket KORUÇ ve Başkan Yardımcımız Sn. Kağan EREN katılım gösterdi.      

Resmi Gazete’de Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi (No: 56) yayımlanmıştır.

17.01.2020 tarihli ve 31011 sayılı Resmi Gazete’de Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi (No: 56) yayımlanmıştır. Yayımlanan Kararname ile, 1 sayılı Cumhurbaşkanlığı Teşkilatı Hakkında Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinde değişiklik yapılarak Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı bünyesinde Tabii Kaynaklar Dairesi Başkanlığı kurulmuştur. İlgili Cumhurbaşkanlığı Kararnamesine aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 17.01.2020 tarihli ve 31011 sayılı Resmi Gazete