İbrahim Şen
Sarıcalar Köyü Mevkii Selçuklu - Konya
0 (332) 238 5743 Fax: 0 (332) 238 5742
info@konkalsit.com.tr
 

Şirketimiz 2009 yılında Konya ili Selçuklu ilçesinde kurulmuş olup; 96 hektar alan içerisinde hizmet veren inşaat sektörünün en etkin firmalarından biridir. Firmamız kuruluş yıllarında bu yana taş ocağı ve kırma taş faaliyetinde bulunup 9 yıldır inşaat sektörünün hizmetindedir. Halen mevcut durumda çalışan tesisimizde günlük 10.000 ton malzeme üretilip bu malzemeler tesisimizde satışa sunulması yanı sıra şehrin çeşitli yerlerine kendi şirket araçlarımızla nakliye yapılmaktadır. Tesisimizde 60 işçi istihdam edilmekte olup üretim faaliyetlerimiz durmaksızın devam etmektedir.

İşimize duyduğumuz saygı, çalışmalarımızdaki titizlik, müşterilerimize en iyi hizmet  verebilmek, kalitesiyle sağlam ve düşük maliyetli iş çıkarmak temel prensiplerimizdendir.  En kaliteli hizmeti en ekonomik koşullarda sunarak, müşteri memnuniyetini kazanmayı ilke edinen firmamız, uzman kadrosu ile inşaat sektörünün taleplerine cevap vermektedir.

Hız ve kaliteyi ilke edinerek yola çıkan firmamız, faaliyette bulunduğu taş ocakcılığı ve kırmataş hizmetlerinde güven ve kalitemizden taviz vermeden, sektöründe öncü bir kuruluş olma yolunda faaliyetlerini sürdürmektedir. Firmamız her zaman sektör de 1 numara olmayı hedefleyip bu yolda emin adımlarla ilerlemektedir.