Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Şevket KORUÇ, Madencilik Türkiye dergisine COVID-19 sürecinin sektörümüze olan etkileriyle ilgili değerlendirmede bulundu.

Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Şevket KORUÇ, Madencilik Türkiye dergisine COVID-19 sürecinin sektörümüze olan etkileriyle ilgili değerlendirmede bulundu.

Yapı Ürünleri Üreticileri Federasyonu (YÜF) üyeleri olarak, Giresun Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü öğrencilerine web semineri düzenledik.

30 Mayıs 2020 tarihinde, Yapı Ürünleri Üreticileri Federasyonu (YÜF) üyeleri olarak, Giresun Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü öğrencilerine web semineri düzenledik. Beton ve Beton Bileşenleri konulu seminere birliğimizi temsilen Genel Sekreterimiz Sn. Çağlar TANIN konuşmacı olarak katıldı.

TOBB Bünyesinde Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Sn. Fatih DÖNMEZ katılımlarıyla Telekonferans Toplantısı düzenlendi.

TOBB bünyesinde faaliyet gösteren enerji, madencilik, LPG, doğalgaz ve petrol sektör meclislerinin ortak düzenlenen telekonferans toplantısı, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Sn. Fatih DÖNMEZ ve TOBB Başkanı Sn. M. Rifat HİSARCIKLIOĞLU’nun katılımlarıyla 7 Mayıs 2020 tarihinde gerçekleştirildi. Toplantıya birliğimizi temsilen Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Şevket KORUÇ katılım gösterdi.

Başkanımız Sayın Şevket KORUÇ Bloomberg TV’de Ali Çağatay’ın canlı yayın konuğu oldu.

Başkanımız Sayın Şevket KORUÇ 28 Nisan 2020 Salı günü Agrega Madenciliği ve Sorunlarını konuşmak üzere Bloomberg TV’de Ali Çağatay’ın canlı yayın konuğu oldu.

Agrega Bülteni Dergisi 17. Sayısı yayınlandı

Agrega Üreticileri Birliğinin yayın organı olan Agrega Bülteni Dergisi 17. sayısıyla sizlerle buluşuyor. Agrega Bülteni – Sayı 17