Hüseyin Ilgaz
Değirmendere Mevkii Tavşanlı Köyü Gebze - Kocaeli
0 (262) 643 4137- 0 (262) 759 1022
info@ayhanlar.com.tr - hilgaz32@gmail.com
 

Günümüzde ulusal ve uluslar arası bir çok başarılı projeye imza atarak taraflı tarafsız herkesin taktirini kazanan ve her projeden kazandığı deneyimle daha güçlü,daha verimli yarınları hedefleyen Ayhanlar HOLDİNG ‘in temelleri 1978 yılında bir aile şirketi olarak sayın Abdülkadir AYHAN tarafından atılmıştır. Bir aile iştiraki olan Ayhanlar HOLDİNG sektöre Gebze Muallim Köy sapağında Ayhanlar HOLDİNG ‘in bugün ki yeri olan arazi satın alınarak Blown Asfalt Fuel Oil Yakıt tesislerini kurarak girmiştir.

Köklü bir kuruluş olan Ayhanlar HOLDİNG yılların vermiş olduğu deneyimle günümüzde bünyesinde bulundurduğu şirketleri ile kaliteli,yenilikçi,teknolojiye açık, çevre ve insan sağlığına duyarlı hizmetler üretmektedir. Ayhanlar HOLDİNG günümüz Türkiye’sinde Grup Şirketlerinin faaliyetleri ile adından sıkça söz ettirmektedir…

Holdingimiz bünyesinde ; Dünya çapında bir proje olan ” Formula 1 – İstanbul Park” pisti asfalt yapım işini üstlenen “AYHANLAR YOL ASFALTLAMA SAN VE TİC. A.Ş ” Çevreye vermiş olduğu değer ile alternatif enerji hizmeti sunumu olarak faaliyet gösteren “AYPET AYHANLAR PETROL ÜRÜNLERİ MADENCİLİK SAN. TİC. A.Ş.” Yol asfaltlama ve hazır beton sektörüne hammadde sağlayan “AYTAŞ AYHANLAR MADENCİLİK ENERJİ SAN. VE TİC. A.Ş.” Formula 1 – İstanbul Park pistinin tüm beton ihtiyacını aksamadan karşılayan “AYHANLAR HAZIR BETON İNŞAAT PREFABRİK YAPI ELEMANLAR SAN.TİC. A.Ş. Bulunduğu sektörde yeni ufuklar açarak Ayhanlar HOLDİNG içerisinde ve faaliyet gösterdiği hizmet sektöründe kalite anlayışı ile “AYHANLAR YAPI İNŞAAT BETON SAN. TİC. A.Ş.”

Kuruluşu amacı ile her türlü bayındırlık sanayi ve turizm yapıları inşa etmek ve sanayi tesisleri için müteahhitlik hizmetleri ifa etmek üzere kurulan “ASTEK BETON İNŞAAT TAAH. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.” Bölgemize kurulması muhtemel termik santral projesinde yüklenici firma olmayı hedefleyen “AYHANLAR SINAİ ÜRÜNLERİ İMALAT LOJİSTİK PETROL ÜRÜNLERİ VE DIŞ TİC. A.Ş.” ve bu termik santralin hizmet birimlerinin oluşturulması için kurulan “KOCAELİ ELEKTRİK ÜRETİM TURİZM GEMİ VE LİMAN İŞLETMELERİ SAN. VE TİC. A.Ş. ” Elinde 8 adet maden arama Türkiye genelinde 4 bölgede toplam 16 adet petrol ve doğalgaz arama ruhsatı bulunan “AYTUR MADENCİLİK VE PETROL ÜRÜNLERİ SAN VE TİC. A.Ş.” unvanları ile faaliyet gösteren grup şirketleri bulunmaktadır.