Şenol Üçüncü
GOSB Altı Pelitli Köyü Gebze - Kocaeli
0 (262) 751 2323
senol.ucuncu@kar.biz.tr
 

Grubumuz, 1969 yılında nakliyecilik işi ile İstanbul Pendik’te başladı ve taş ocağı işletmeciliği ile madencilik sektörüne girişinin temellerini 1973 yılında attı.

Marmara Bölgesinde Madencilik faaliyetlerimizi geliştirerek sürdürmeye devam ettik. Kendi ürettiğimiz ürün çeşitlerimizi arttırmak amacı ile AGREGA, KİREÇ, HAZIR BETON, ASFALT, PREFABRİK BETON ELEMANLARI, YAPI KİMYASALLARI üretimlerini gerçekleştirdik. Ürettiğimiz ürünleri müşterilerimize taşıyabilmek için güçlü LOJİSTİK filomuzu oluşturduk. 2010 tarihi itibari ile İNŞAAT DEMİRİ satışına başladık.

Üretimini yapmış olduğumuz ürün ve hizmetlerin gerçekleştirilmesinde kullandığımız bütün tesisler, makinalar, araçlar ve gayrimenkuller grubumuzun öz varlığı olup TAŞERON hizmeti almamaktayız.

KAR GROUP:
[Kibsaş Karadeniz Inşaat ve Beton San. ve Tic. A.$., Karadeniz Madencilik San. ve Tic. Ltd. Şti., Kar Yapı Inşaat Taahhüt Turizm San. ve Tic. Ltd. Şti., Kar Üstyapı Elemanları Sanayi ve Tic. A.Ş. ve Kar Asfalt Yol Yapım Inşaat San. Ve Ticaret A.Ş.] sirketleri toplamından oluşmaktadır. Karagrega, Karbeton. Karasfalt, Karkireç. Karüstyapı, Kardem, Karkim markalı ürünleri üretmektedir.

Üretimini gerçekleştirdiğimiz ürünlerin tümünde ürün çeşitliliği ile müşterileri-mízin taleplerine tam destek sağlamaktayız.

KAR AGREGA markamız ile; her boyutta agrega ürettiğimiz gibi; doğal kumdan daha kaliteli yıkanmış, öğütülmüş kum üretmekte ve ürettiğimiz agregaları paketleyerek satışa sunmaktayız.

KAR KİREÇ markamız ile; söndürülmüş, söndürülmemiş. öğütülmüş, parça, hamur, sıva, badana, tarım ve mikronize edilmis sanayi kireci üreterek. çeşitli boyut ve özellikteki ambalajlarla müşterilerimize sunmaktayız.

KAR BETON markamız ile her sınıf dayanımda hazır beton üreterek Marmara Bölgesinin bir çok il ve ilçelerine hizmet vermekteyiz.

KAR ÜSTYAPI markamız ile ürettiğimiz onlarca çeşit muhtelif desen,renk ve ebatta estetik ürünlerimizle prefabrik beton elemanları üretmekte, saha uygulamalarını yapmakta, istenilmesi durumunda kumlama yaparak müşteri taleplerine yanıt vermekteyiz.

KAR ASFALT markamız ile mekanik Alttemel, Pilentmiks Temel, bitümlü temel, binder, aşınma modifiye, stone mastic. renkli, desenli ve gürültü azaltıcı asfalt çeşitlerimizi üreterek taşıma, serme ve sıkıştırma işlemlerinin tümünü gerçekleştirmekteyiz.

Grup olarak altyapı, üstyapı ve taahhüt işlerini başarıyla sürdürmekte ve bütün işlerimizde anahtar teslimi olarak çalışmaktayız.

Geçen sürecin kesintisiz ve sürekli gelişen bir grafik izlemesi kaliteli ürün, kaliteli hizmet ve düzeyli ticari ilişkilerimizte sağlanmıştır.

Yarım asırlık tecrübesi ve asla taviz vermediği dürüstlük ilkesiyle çalışan şirketler grubumuzun amacı genç dinamik kadrosu. modern ve teknolojik altyapısı ile grubumuza gönül vermis siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini arttırmak ve arasına yenilerini katmaktır.

Saygılarımızla

Kenan KURBANN
Genel Koordinatör